Hizmet Bölgelerimiz

Gaziosmanpaşa Vaillant Kombi Servisi olarak her model Vaillant markalı kombiler için yerinde Servis, Bakım, Tamir hizmeti vermekteyiz. Bizi 444 32 94 - numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.

Gerek ısınma, gerekse diğer temel ihtiyaçlarımızda büyük kolaylık sağlayan kombilerin; bakım, onarım ve tamirinin işinin ehli, profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Ayrıca yıllık bakımlarının yapılması her geçen gün artan doğalgaz fiyatları nedeniyle büyük önem arz etmektedir.

Bakımı ve onarımı yapılan kombi normal kombiye oranla çok daha büyük bir tasarruf sağlamaktadır. Yani sadece bulunduğunuz ortamı değil, cebinizi de ısıtmaktadır. Tasarrufu üretmiş olduğu kombilerde önceliklerin en başında tutan vaillant markasına yakışacak kalitede bir özel servis olabilmek adına bizlerde en hesaplı hizmeti en iyi şekilde sizlere sağlayabilmek adına her geçen gün bünyemizde çalışan personelimizi ve altyapımızı güçlendiriyoruz. İstanbul Vaillant Servis ailesi olarak İstanbul'da Vaillant kombi sahiplerine hak ettikleri kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

444 32 94 - numaralı telefonlarımız ile en kısa zaman dilimi içerisinde sorununuza çözüm üretmek için sizlerin yanındayız ve olmaya devam edeceğiz.

Vaillant Kombi Servisi olarak Kombi Petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Yapmanız gereken tek şey bizi 0212 548 04 05 - numaralı telefonlardan aramak.

Vaillant kombi servisi petek temizliği hizmeti biriken toz, kir ve kireçler nedeni ile tıkanan peteklerin açılması için uygulanır. Peteklerin tıkandığı, özellikle peteklerin üstü sıcak altının ise soğuk kaldığı zamanlarda anlaşılır. Radyatör anahtarı ile peteklerde bulunan hava alınmasına rağmen sorun devam ediyor ise Vaillant kombi servisi çağrılmalıdır.  Çünkü peteklerde oluşan tıkanma ancak çeşitli kimyasal yardımı ile giderilebilir ve bu işlem profesyonel bir servis işlemidir.
Vaillant Kombi Servisi Petek Temizliği Neden Yapılır?

Petek temizliği işlemi yaşanılan ortamın daha verimli ısıtılabilmesi için yapılır. Kalorifer tesisatı döşenirken ısıtılacak ortamın büyüklüğü ile orantılı olarak radyatör boyutları seçilir. Peteklerin tıkanması demek ortamın büyüklüğüne göre çok daha düşük seviyede ısınma aracı kullanmanız demektir. Bu durumda ısınabilmek için kombinizin sıcaklık derecesini yükseltmeniz gerekir. Böylece kullanılan doğal gaz ve enerji miktarı artacağından çok daha fazla fatura ödemek zorunda kalırsınız.