Vaillant Kombi Bakımı

Vaillant Kombi Servisi her model Vaillant markalı kombiler için yerinde Kombi Bakımı hizmet vermektedir. yapmanız gereken tek şey bizi 0212 548 04 05 - numaralı telefonları aramaktır.


Vaillant Kombi Servisi kombi bakımı işlemleri teknisyen ekiplerimiz tarafından profesyonel olarak uygulanmaktadır.  Kombi bakımı yapılmasındaki amaç kombi arızaları konusunda tedbir almak ve kombinizi yıllarca sorunsuz olarak kullanabilmenizi sağlamaktır. Vaillant kombi servisi olarak kombi bakımı uygulamamızda belirli zamanlarda kampanya uygulamaktayız. Ayrıca yapılan bakım işlemi servisimiz tarafından bir yıl garantili olarak sunulmaktadır.

Kombi Bakımı Yaptırmak Neden Önemlidir?

vaillant kombi servisi kombi bakimiÖncelikle Vaillant Kombi Servisi kombi bakımı yaptırdığınızda size bir yıl boyunca herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız ücretsiz servis hizmetini garanti eder.  Bakımı yapılan kombinin arıza vermesi çok düşük bir ihtimaldir. Bu nedenle kombi bakımını öncelikli olarak koruyucu bir tedbir sigorta primi gibi düşünebilirsiniz. Yine de teknolojik bir cihaz olduğu için kombiniz bakım yapıldığı halde arıza verebilir. Böyle bir durumda servisimiz adresinize gelip yapacağı kontroller için sizden servis ücreti almayacaktır. Ancak değişmesi gereken bir parça var ise bunu size bildirir ve onayınız doğrultusunda işlem yapar. Yeni parçanın maliyeti servis ücretine dahil edilmemiştir. Vaillant Kombi Servis Fiyatları hakkında bilgi almak için ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

Vaillant Kombi Servisi Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Vaillant Kombi Servisi Hizmetleri arasında çağrı merkezimize en fazla ulaşan kayıtlardan biri de kombi bakımıdır. Kombi bakımı yapılırken öncelikli olarak kombi ve parçaları toz ve kirden temizlenir. Bu basit bir işlem gibi görünse de son derece önemlidir. Biriken toz ve kirin kombi parçalarına ve tesisata girmesi tıkanma ve paslanmalara neden olacağından arıza oluşumuna sebep olur. Kombi iyice temizlendikten sonra kış ayarında çalıştırılarak tüm parçalar ve tesisatın kontrolü yapılır. Kombiden gelen bir ses ya da akan bir su, kombi arızasının habercisi olabilir. Ayrıca kış ayarında sıcak suyun radyatörlere eşit ve verimli şekilde dağılması da önemlidir. Kombinin çalışmasında bir sorun görünür ise gerekli müdahale yapılarak cihazınız Vaillant Kombi Servisi tarafından kışa hazır hale getirilir.

Vaillant Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılır?

Vaillant servis olarak kombi bakımı için en uygun zamanın sonbahar ayları olduğunu belirtmeliyiz. Bunun nedeni kışa girmeden kombinizin yoğun kullanıma hazır olması ve soğuk günlerde sorun yaşamamanızdır. Elbette yaz aylarında da bakım yaptırabilir ve bakım ücretleri için yaz kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Okunma 276 defa