Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisi olarak Kombi Petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Yapmanız gereken tek şey bizi 0212 548 04 05 - numaralı telefonlardan aramak.

Vaillant kombi servisi petek temizliği hizmeti biriken toz, kir ve kireçler nedeni ile tıkanan peteklerin açılması için uygulanır. Peteklerin tıkandığı, özellikle peteklerin üstü sıcak altının ise soğuk kaldığı zamanlarda anlaşılır. Radyatör anahtarı ile peteklerde bulunan hava alınmasına rağmen sorun devam ediyor ise Vaillant kombi servisi çağrılmalıdır.  Çünkü peteklerde oluşan tıkanma ancak çeşitli kimyasal yardımı ile giderilebilir ve bu işlem profesyonel bir servis işlemidir.
Vaillant Kombi Servisi Petek Temizliği Neden Yapılır?

Petek temizliği işlemi yaşanılan ortamın daha verimli ısıtılabilmesi için yapılır. Kalorifer tesisatı döşenirken ısıtılacak ortamın büyüklüğü ile orantılı olarak radyatör boyutları seçilir. Peteklerin tıkanması demek ortamın büyüklüğüne göre çok daha düşük seviyede ısınma aracı kullanmanız demektir. Bu durumda ısınabilmek için kombinizin sıcaklık derecesini yükseltmeniz gerekir. Böylece kullanılan doğal gaz ve enerji miktarı artacağından çok daha fazla fatura ödemek zorunda kalırsınız.

Okunma 209 defa