Vaillant Kombi Tamiri

Vaillant Kombi Servisi her model Vaillant markalı kombiler için yerinde Kombi Tamiri hizmet vermektedir. yapmanız gereken tek şey bizi 0212 548 04 05 - numaralı telefonlardan aramaktır.

Vaillant Kombi Servisi Kombi Tamiri hizmetini  hızlı, garantili ve uygun fiyatlar ile yapmaktadır.  Kombi tamiri ifadesi kombilerde meydana gelen arızaların giderilmesi için teknik servis tarafından yapılan işlemlerin genelini kapsamaktadır. Kombi tamiri arızanın durumuna göre yerinde yahut Vaillant servis merkezine götürülerek gerçekleştirilir. Merkeze götürülmesi gereken cihazın sökülme ve montaj işlemleri de Vaillant Kombi Servisi Hizmetleri arasındadır.

Vaillant Kombi Tamiri Nasıl Yapılır?

Vaillant kombinin arıza vermesi durumunda öncelikle arızaya neyin sebep olduğu araştırılır. Arızanın nedeni tespit edildiğinde ise Vaillant kombi servisi uzman personeli tarafından tamir işlemi başlatılır. Bazı durumlarda kombinin yerinde tamiri mümkün olmayabilir. Bu durumlarda kombi güvenli bir şekilde sökülerek onarılması ve gerekli testlerinin yapılması için Vaillant servis merkezine götürülür.

Kombinin çalışmadığı her durum tamir işleminin gerektiği anlamına gelmemektedir. Arızanın nedenine göre bazen kombinin resetlenmesi ya da basıncı düşük ise kombiye su ilave edilmesi kombinin çalışır duruma gelmesini sağlayabilir. Bu nedenle Vaillant kombi servisi personeli ile görüşürken kombinizin verdiği ikaz ışığı ya da arıza kodunu belirtmenizde fayda vardır.

Vaillant Kombi Servisi Kombi Tamiri Ücretleri

Kombi tamiri ve onarım işlemi başlamadan önce mutlaka Vaillant servis görevlisi tarafından müşteriye bilgi verilmelidir. Tamir için alınacak servis ücreti konusunda müşteri aydınlatılmalıdır. Arızanın giderilmesi için değiştirilmesi gereken bir kombi parçası var ise bu parçanın fiyat da müşteriye bildirilmeli ve kesinlikle onayı alınmalıdır.  Vaillant Kombi Servis Fiyatları yazımızdan konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kombi tamiri sırasında takılan yedek parçaların ücreti servis ücretinin üzerine eklenmektedir. Kullanılan parçalar orjinal olup, servis garantisi taşımaktadır. Yedek parça garantisi genellikle 1 yıldır ancak parçaya göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Vaillant Kombi Servisi Kombi Tamiri Ne Zaman Yapılır?

Vaillant Kombi servisi olarak 7/24 kombi tamir ve onarımı hizmeti vermekteyiz. 0212 548 04 05 - numaramızı arayarak servis kaydınızı bırakmanız durumunda gün içinde ve en kısa sürede servis yetkililerimiz adresinize gelerek işleme başlar. Kombi tamirinin ne kadar süreceği ise oluşan arızaya göre değişmektedir. Arızanın ciddiyetine göre tamir işlemi ortalama 15 dakika ile 1 saat arasında sürebilmektedir. Servis kaydınız sırasında teknisyenlerimizin ne zaman adresinizde olacağı yaklaşık olarak size bildirilir.

Okunma 474 defa